The Great Heist Konusu, Oyuncuları ve Hakkında Bilinen Her şey!

0
767
the great heist konusu

Netflix’in La Casa De Papel tarzı suç yapımlarından biri olan The Great Heist dizisinin konusu nedir? Bu yazımızda sizlere bu dizinin hikayesini, hakkında bazı bilgileri ve oyuncu kadrosunu derledik. İşte The Great Heist dizisi hakkında bilinmesi gerekenler.


The Great Heist Hakkında

Kolombiya yapımı bir dizi olan The Great Heist, Alfredo Serrano tarafından 2008 yılında yazılan “This is how I robbed the bank: The assault of the 20th century in Colombia” kitabından uyarlanmıştır. Suç, dram ve korku türündeki bu dizi La Casa De Papel’le olan benzerlikleriyle dikkat çekmektedir. Dizinin senaryosunu yapımlarıyla isminden çokça bahsettiren Juliana Moreno Angulo yazmıştır ve Pablo Gonzalez, Laura Mora Ortega, Camilo Salazar Prince gibi usta isimler yönetmiştir. Peki suç ve dram türündeki The Great Heist dizisinin konusu nedir?

the great heist hakkında


The Great Heist Konusu

The Great Heist dizisi 1994 yılında yaşanan gerçek bir soygundan esinlenmiştir. Dizi 14 hırsızın milyonlar çalmak için Kolombiya Merkez Bankasına girmesini konu almaktadır. Bazısı işsiz, bazılarının ise paraya çok ihtiyacı olan bu soyguncular hayatlarındaki en büyük maceraya atılmaktadır. Bu yapım da soygunun şartlarını ve nasıl gerçekleştirildiğini anlatmaktadır.


The Great Heist Dizisi Ne Zaman Çıkacak?

Yepyeni bir suç dizisi olacak The Great Heist dizisi bu tarzı seven izleyiciler tarafından sabırsızlıkla beklenmektedir. Yayınlanan fragmana göre The Great Heist dizisi 14 Ağustos tarihinde Netflix kütüphanesinden erişilebilir hale gelecektir.

the great heist ne zaman çıkacak


The Great Heist Oyuncuları ve Karakterleri

Korku ve suç türündeki Netflix izleyicileri tarafından beklenen bu dizinin oyuncu kadrosunda kaliteli isimler bulunmaktadır. Bunlardan bazıları Marcela Benjumea, Andres Parra ve Paula Castano gibi birçok başarılı projede adı geçen kişilerdir. Peki The Great Heist dizisinin oyuncuları ve rol aldıkları karakterler kimlerdir?

  • Marcela Benjumea – Dona K
  • Andres Parra – Chayo
  • Juan Sebastian Calero – El Sardino
  • Katherine Velez – Romy
  • Paula Castano – Carmen
  • Maria Camila Zea – Luisa
  • Ramses Ramos – Ulises

The Great Heist dizisi hakkında bilinmesi gerekenleri, konusunu, ne zaman çıkacağını ve oyuncuları yazdığımız içeriğin sonuna geldik. Aşağıdaki bağlantıdan sizin için önerdiğimiz diğer yazıya göz atabilirsiniz.

Önerilen İçerik: Undercover 2. Sezon Ne Zaman?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here