Young Wallander Ne Zaman Çıkacak Konusu

0
604
young wallander ne zaman çıkacak konusu

Netflix’in yeni bir polisiye yapımı olan Young Wallender dizisi hakkında bilinmesi gerekenler nelerdir? Bu yazımızda sizlere bu dizinin konusunu, ne zaman çıkacağını ve hakkında bazı bilgileri derledik. İşte bu yapım hakkında bilinen her şey.


Young Wallander Hakkında

Bir İsveç yapımı dizi olan Young Wallander polisiye ve drama türündeki bir yapımdır. Henning Mankell’in çok sevilen eserinden uyarlanan dizi, Wallander serisinin yapımcıları tarafından çekilmiştir. Dizinin yazarlığını Anoo Bhagavan ve Benjamin Harris yapmıştır. Yönetmenliğini ise isimlerini daha önceden yönetmiş oldukları kaliteli yapımlarla bildiğimiz Ole Endresen ve Jens Jonsson yapmıştır. Dizinin oyuncu kadrosunda ise Adam Pålsson, Leanne Best ve Richard Dillane gibi oldukça kaliteli isimler bulunmaktadır. Peki polisiye ve dram türüne yeni bir bakış açısı getireceğini düşündüğümüz Young Wallander dizisinin konusu nedir?


Young Wallander Konusu

Dizi efsanevi dedektif Wallander’in gençlik yıllarındaki mesleğe giriş hikayesini konu almaktadır. Genç Wallander’ın polis olduğu bilinmiyordu. Ta ki bir intihar adı altında ülkenin yönetimine baskı yapana kadar. Dizide bu intihardan sonra genç Wallander’ın yaptığı seçimleri ve karşısına çıkacak olan olaylar silsilesi anlatılmaktadır.


Young Wallander Ne Zaman Çıkacak?

Adam Pålsson, Richard Dillane ve Leanne Best gibi kaliteli oyuncuların rol aldığı 2020 yılının ses getirecek polisiye dizisi olması beklenen Young Wallander ne zaman çıkacaktır. Dram ve polisiye türünün kaliteli bir yapımı olması beklenen dizi Netflix Türkiye’nin yayınladığı fragmana göre 3 Eylül tarihinde izlenebilir hale gelecektir.


Young Wallander Oyuncuları ve Karakterleri

Efsanevi serinin hiç bilinmeyen yönlerinin anlatıldığı Young Wallander dizisi serinin hayranları tarafından sabırsızca beklenmektedir. Peki Young Wallanders yapımının oyuncuları ve rol aldığı karakterler kimlerdir?

  • Adam Pålsson – Kurt Wallander
  • Ellise Chappell – Mona
  • Leanne Best – Frida Rask
  • Sara Seyed – Jasmine
  • Richard Dillane – Hemberg
  • Yasen Atour – Reza Al-Rahman
  • Alan Emrys – Gustav Munck
  • Charles Mnene – Bash
  • Jordan Adene – Ibra
  • Kiza Deen – Mariam

Young Wallander yapımının hakkında bilinmesi gerekenleri yazdığımız içeriğimizin sonuna geldik. Aşağıda bulunan bağlantıdan sizin için önerdiğimiz diğer içeriklere de göz atabilirsiniz.

Önerilen İçerik: The Devil All The Time Hakkında Bilinen Her Şey!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here